20% korting op kokosolie en sheabutter!
20% korting t/m 07-07-2017!
Is het getal `7` ook uw geluksgetal? Dan hebben wij er goed aan gedaan om er gehoor aan te geven door een volle week lang 20% korting te bieden op onze geweldige kokosolie en sheabutter van Yari.
Handboek Baking Soda
Het Handboek Baking Soda begint een aardige bestseller te worden aangezien velen het boek al in huis hebben. Straks ook in alle boekhandels te verkrijgen!
Het boek bestaat uit twee delen. Een theoretisch deel en een praktisch deel. Het eerste gedeelte geeft antwoord op vragen als: wat is het precies, is het natuurlijk, hoe doet het zijn werking, waar komt het vandaan. Het tweede deel is een uitgebreid naslagwerk met toepassingen, recepten en tips. Handboek Baking Soda kan gebruikt worden als opzoekboek, maar ook als een ideeënbron.
Klik hier om naar de webpagina van het boek te gaan!
Veel Leesplezier!
– Vakantietijd –
Ons bedrijf zal gesloten zijn in week 29, tussen 15 en 23 juli. Maar de webwinkel zal uiteraard geopend blijven. Bestellingen die in die periode gedaan worden zullen pas vanaf 24 juli worden verwerkt en dus dient u daar rekening mee te houden!
Heeft u een belangrijke vraag aan ons te stellen, dan is het wel mogelijk om telefonisch of per email contact met ons op te nemen, maar houdt u rekening met een vertraging, want het is eenmaal vakantietijd!
Wij wensen u een prettige vakantie toe en tot ziens!
Bezoek de website en ervaar onze producten: baking-soda.nl
Berichten
Nog geen berichten